APC Smart-UPS On-Line SRT10KRMXLI - 10kW/VA, 6x C13 + 4x C19 + hardwire 1 phase output, rack mountable, Embedded NMC  Chert Nigeria
APC Smart-UPS On-Line SRT10KRMXLI - 10kW/VA, 6x C13 + 4x C19 + hardwire 1 phase output, rack mountable, Embedded NMC
APC Back-UPS, 350VA/210W, Tower, 230V, 4x IEC C13 Outlets , User Replaceable Battery  Chert Nigeria
APC Back-UPS, 350VA/210W, Tower, 230V, 4x IEC C13 Outlets , User Replaceable Battery
APC BV650I uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 375 W 1 AC outlet(s)  Chert Nigeria
APC BV650I uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 375 W 1 AC outlet(s)
Sku: SRT10KRMXLI
Availability:
(10+) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: APC
Category: Uninterruptible Power Supplies (UPSs)
SKU
SRT10KRMXLI
APC Smart-UPS On-Line SRT10KRMXLI - 10kW/VA, 6x C13 + 4x C19 + hardwire 1 phase output, rack mountable, Embedded NMC can be delivered to all states across Nigeria
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY