Zebra PWR-BGA12V50W0WW power adapter/inverter Indoor Black  Chert Nigeria
Zebra PWR-BGA12V50W0WW power adapter/inverter Indoor Black
2-Power AC Adapter 9.5V 24W inc. mains cable  Chert Nigeria
2-Power AC Adapter 9.5V 24W inc. mains cable
Lenovo 65W 3pin power adapter/inverter Indoor Black  Chert Nigeria
Lenovo 65W 3pin power adapter/inverter Indoor Black
Sku: PWR-BGA12V50W0WW
Availability:
(10+) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: Zebra
Category: Power Adapters & Inverters
SKU
PWR-BGA12V50W0WW
100-240 VAC, 12VDC, 4.16A
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
More Information
SKU PWR-BGA12V50W0WW
EAN 0644728018536
Manufacturer Zebra
In Stock N
Short Description 100-240 VAC, 12VDC, 4.16A