Vivolink VLSP60AW loudspeaker 2-way White Wired 60 W  Chert Nigeria
Vivolink VLSP60AW loudspeaker 2-way White Wired 60 W
Vivolink VLSP70 loudspeaker 2-way Black Wired 50 W  Chert Nigeria
Vivolink VLSP70 loudspeaker 2-way Black Wired 50 W
Creative Labs Stage Air V2 1-way Black Wired & Wireless  Chert Nigeria
Creative Labs Stage Air V2 1-way Black Wired & Wireless
Sku: VLSP60AW
Availability:
(10+) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: VivoLink
Category: loudspeakers
SKU
VLSP60AW
Active Speaker Set, 2x30W, 5,25", White
Vivolink VLSP60AW loudspeaker 2-way White Wired 60 W can be delivered to all states across Nigeria
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
We can now offer SUPER FAST delivery for Vivolink VLSP60AW loudspeaker 2-way White Wired 60 W to the following location in Nigeria :- Abuja, Lagos, Benin, Warri, Ibadan, Abeokuta, Sokoto, Kano, Kaduna, Jos, Port Harcourt, Enugu, Bauchi and Yola
More Information
SKU VLSP60AW
EAN 5712505565162
Manufacturer VivoLink
In Stock N
Short Description Active Speaker Set, 2x30W, 5,25", White