Sku: LH65WADWLGCXEN
Availability:
(Less than 10) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: Samsung
Category: Interactive Display
SKU
LH65WADWLGCXEN
Samsung WA65D, 165.1 cm (65"), 400 cd/m², 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, ADS, 16:9
Samsung WA65D interactive whiteboard 165.1 cm (65") 3840 x 2160 pixels Touchscreen Grey can be delivered to all states across Nigeria
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
Samsung WA65D. Display diagonal: 165.1 cm (65"), Display brightness: 400 cd/m², Display resolution: 3840 x 2160 pixels. Operating system installed: Android, Maximum internal memory: 64 GB. Microphone connectivity: 3.5 mm. Product colour: Grey, Panel mounting interface: 600 x 400 mm, Certification: Part 15, Subpart B Class A KS C9832, KS C9835 EN55032:2015/A11:2020/A1:2020,EN 55035:2017/A11:2020.... Operating hours (hours/days): 12/7We can now offer SUPER FAST delivery for Samsung WA65D interactive whiteboard 165.1 cm (65") 3840 x 2160 pixels Touchscreen Grey to the following location in Nigeria :- Abuja, Lagos, Benin, Warri, Ibadan, Abeokuta, Sokoto, Kano, Kaduna, Jos, Port Harcourt, Enugu, Bauchi and Yola
More Information
SKU LH65WADWLGCXEN
EAN 8806095575728
Specification
Display
Display diagonal165.1 cm (65")
Contrast ratio (typical)1200:1
TouchscreenYes
Touchscreen typeInfrared
Panel typeADS
Viewing angle, vertical178°
Viewing angle, horizontal178°
Response time8 ms
Pixel pitch372 x 372 mm
Colour gamut72%
Maximum pixel clock78 MHz
Haze rate25%
Touch technologyMulti-touch
Display brightness400 cd/m²
Display resolution3840 x 2160 pixels
HD type4K Ultra HD
Native aspect ratio16:9
Features
Display diagonal165.1 cm (65")
Contrast ratio (typical)1200:1
TouchscreenYes
Touchscreen typeInfrared
Panel typeADS
Viewing angle, vertical178°
Viewing angle, horizontal178°
Response time8 ms
Pixel pitch372 x 372 mm
Colour gamut72%
Maximum pixel clock78 MHz
Haze rate25%
Touch technologyMulti-touch
Display brightness400 cd/m²
HD type4K Ultra HD
Native aspect ratio16:9
Product colourGrey
Operating system installedAndroid
Computer system
Maximum internal memory64 GB
Operating system version13
Projector
Built-in projectorNo
Network
BluetoothYes
Wi-FiYes
Ethernet LANYes
Ports & interfaces
USB 2.0 ports quantity1
HDMI ports quantity3
HDCPYes
Ethernet LAN (RJ-45) ports2
Microphone connectivity3.5 mm