Microconnect SCSEHN10 serial cable Grey 10 m DB-9  Chert Nigeria
Microconnect SCSEHN10 serial cable Grey 10 m DB-9
Microconnect SCSEHN5 serial cable Grey 5 m DB-9  Chert Nigeria
Microconnect SCSEHN5 serial cable Grey 5 m DB-9
StarTech.com 16in 9 Pin Serial Male to 10 Pin Motherboard Header Panel Mount Cable  Chert Nigeria
StarTech.com 16in 9 Pin Serial Male to 10 Pin Motherboard Header Panel Mount Cable
Sku: SCSEHN10
Availability:
(10+) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: Microconnect
Category: Serial cables
SKU
SCSEHN10
D-SUB 9-pin connection cable, 10m
Microconnect SCSEHN10 serial cable Grey 10 m DB-9 can be delivered to all states across Nigeria
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY