Microconnect CABINETACC23 power distribution unit (PDU) 8 AC outlet(s) 1U Black  Chert Nigeria
Microconnect CABINETACC23 power distribution unit (PDU) 8 AC outlet(s) 1U Black
APC NetShelter Switched Rack PDU, 1U, 1PH, 2.3kW 230V 10A or 2.5kW 208V 12A, 8 C13 outlets, C14 cord  Chert Nigeria
APC NetShelter Switched Rack PDU, 1U, 1PH, 2.3kW 230V 10A or 2.5kW 208V 12A, 8 C13 outlets, C14 cord
APC AP6020A power distribution unit (PDU) 13 AC outlet(s) 0U/1U Black  Chert Nigeria
APC AP6020A power distribution unit (PDU) 13 AC outlet(s) 0U/1U Black
Sku: CABINETACC23
Availability:
(Less than 10) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: Microconnect
Category: Power Distribution Units (PDUs)
SKU
CABINETACC23
8-way Outlet strip, 19" 3meter 1U
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
More Information
SKU CABINETACC23
EAN 5712505256008
Manufacturer Microconnect
In Stock N
Short Description 8-way Outlet strip, 19" 3meter 1U