HP CF352A/130A Toner-kit yellow, 1K pages ISO/IEC 19798 for HP Color LaserJet M 177  Chert Nigeria
HP CF352A/130A Toner-kit yellow, 1K pages ISO/IEC 19798 for HP Color LaserJet M 177
HP CF351A/130A Toner-kit cyan, 1K pages ISO/IEC 19798 for HP Color LaserJet M 177  Chert Nigeria
HP CF351A/130A Toner-kit cyan, 1K pages ISO/IEC 19798 for HP Color LaserJet M 177
HP CF283A/83A Toner cartridge, 1.5K pages ISO/IEC 19752 for HP LaserJet M 225/Pro M 125
Sku: CF352A
SKU
CF352A
130A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge
& RETURN
100% MONEY
More Information
SKU CF352A
EAN 0886112939304
Brand compatibilityHP
OEM codeCF352A
Cartridge capacityStandard Yield
Print technologyLaser printing
Printing coloursYellow
Country of originJapan
HP segmentHome, Home office
Total amount of recycled materials used for making14%
Pallet size (EU)1102 x 780 x 1181 mm
Pallet weight (imperial)234.5 kg (516.9 lbs)
Pallet dimensions (W x D x H) (imperial)1102.4 x 950 x 1262.4 mm (43.4 x 37.4 x 49.7")
Layers per pallet13 pc(s)
Master (outer) cases per pallet429 pc(s)
Products per pallet (EU)324 pc(s)
Operational conditions
Storage temperature (T-T)-20 - 40 °C
Storage relative humidity (H-H)10 - 95%
Operating temperature (T-T)15 - 27 °C
Operating relative humidity (H-H)20 - 80%
Weight & dimensions
Width363 mm
Depth83 mm
Height86 mm
Package depth830 mm
Package weight500 g
Weight500 g
Package width3630 mm
Package height86 mm
Products per pallet429 pc(s)
Pallet dimensions (W x D x H)1102 x 950 x 1262 mm
Print technologyLaser printing
Printing coloursYellow
Packaging data
Package depth830 mm
Package weight500 g
Package width3630 mm
Package height86 mm
Brand compatibilityHP
OEM codeCF352A
Country of originJapan
Layers per pallet13 pc(s)
Harmonized System (HS) code84439990
HP GTIN (EAN/UPC)886112939304
Brand-specific features
HP GTIN (EAN/UPC)886112939304
Other features
Logistics data
Pallet gross weight235 g
Master (outer) cases per pallet layer33 pc(s)
Pallet weight (EU)182.5 g
Products per pallet429 pc(s)
In Stock N
Short Description 130A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge