Honeywell PS-05-1000W-G mobile device charger Bar code reader Black  Chert Nigeria
Honeywell PS-05-1000W-G mobile device charger Bar code reader Black
DELL 450-16903 mobile device charger Black Indoor  Chert Nigeria
DELL 450-16903 mobile device charger Black Indoor
Honeywell 50138169-001 mobile device charger Bar code reader Black Cigar lighter Auto  Chert Nigeria
Honeywell 50138169-001 mobile device charger Bar code reader Black Cigar lighter Auto
Sku: PS-05-1000W-G
Availability:
(Less than 10) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: Honeywell
Category: Mobile device chargers
SKU
PS-05-1000W-G
Power supply, 1.0A, 5.2V, 50-60HZ, 1000 W
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
More Information
SKU PS-05-1000W-G
EAN 5715063331118
Manufacturer Honeywell
In Stock N
Short Description Power supply, 1.0A, 5.2V, 50-60HZ, 1000 W