Eaton 5PX3000IRT2UG2BS uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)  Chert Nigeria
Eaton 5PX3000IRT2UG2BS uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
Eaton 5SC2200IRTBS uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2.2 kVA 1980 W 9 AC outlet(s)  Chert Nigeria
Eaton 5SC2200IRTBS uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2.2 kVA 1980 W 9 AC outlet(s)
APC Back-UPS 500VA, 230V, AVR, IEC Sockets  Chert Nigeria
APC Back-UPS 500VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Sku: 5PX3000IRT2UG2BS
Availability:
(10+) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: Eaton
Category: Uninterruptible Power Supplies (UPSs)
SKU
5PX3000IRT2UG2BS
5PX Gen2 UPS, Line-interactive, 3000 VA, 3000 W, C20 In, 8 x C13 & 2 x C19 Out, Rack/tower, 2U, with BS input cord
Eaton 5PX3000IRT2UG2BS uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s) can be delivered to all states across Nigeria
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
We can now offer SUPER FAST delivery for Eaton 5PX3000IRT2UG2BS uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s) to the following location in Nigeria :- Abuja, Lagos, Benin, Warri, Ibadan, Abeokuta, Sokoto, Kano, Kaduna, Jos, Port Harcourt, Enugu, Bauchi and Yola
More Information
SKU 5PX3000IRT2UG2BS
EAN 3553340620881
Manufacturer Eaton
In Stock N
Short Description 5PX Gen2 UPS, Line-interactive, 3000 VA, 3000 W, C20 In, 8 x C13 & 2 x C19 Out, Rack/tower, 2U, with BS input cord