Eaton 5PX1000IRTNG2BS uninterruptible power supply (UPS) 1 kVA 1000 W 8 AC outlet(s)  Chert Nigeria
Eaton 5PX1000IRTNG2BS uninterruptible power supply (UPS) 1 kVA 1000 W 8 AC outlet(s)
Riello Sentinel Pro SEP 3000 ER uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 3 kVA 2700 W  Chert Nigeria
Riello Sentinel Pro SEP 3000 ER uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 3 kVA 2700 W
APC Smart-UPS SC 450VA 230V - 1U Rackmount/Tower  Chert Nigeria
APC Smart-UPS SC 450VA 230V - 1U Rackmount/Tower
Sku: 5PX1000IRTNG2BS
Availability:
(Less than 10) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: Eaton
Category: Uninterruptible Power Supplies (UPSs)
SKU
5PX1000IRTNG2BS
5PX Gen2 UPS, 1000 VA, 1000 W, Input C14, Output: 8 x C13, Rack/tower, 2U, Network card included, with BS input cord
Eaton 5PX1000IRTNG2BS uninterruptible power supply (UPS) 1 kVA 1000 W 8 AC outlet(s) can be delivered to all states across Nigeria
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
We can now offer SUPER FAST delivery for Eaton 5PX1000IRTNG2BS uninterruptible power supply (UPS) 1 kVA 1000 W 8 AC outlet(s) to the following location in Nigeria :- Abuja, Lagos, Benin, Warri, Ibadan, Abeokuta, Sokoto, Kano, Kaduna, Jos, Port Harcourt, Enugu, Bauchi and Yola
More Information
SKU 5PX1000IRTNG2BS
EAN 3553340620904
Manufacturer Eaton
In Stock N
Short Description 5PX Gen2 UPS, 1000 VA, 1000 W, Input C14, Output: 8 x C13, Rack/tower, 2U, Network card included, with BS input cord