DELL LA65NM130 mobile device charger Laptop Black AC Indoor  Chert Nigeria
DELL LA65NM130 mobile device charger Laptop Black AC Indoor
Zebra VCA400-02R mobile device charger Universal Grey Cigar lighter Auto  Chert Nigeria
Zebra VCA400-02R mobile device charger Universal Grey Cigar lighter Auto
Microsoft Q5N-00006 mobile device charger Tablet Black AC Indoor  Chert Nigeria
Microsoft Q5N-00006 mobile device charger Tablet Black AC Indoor
Sku: LA65NM130
Availability:
(10+) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: DELL
Category: Mobile device chargers
SKU
LA65NM130
65W 7.4mm AC Adapter
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
More Information
SKU LA65NM130
EAN 3540260130118
Specification
Performance
Charger typeIndoor
Charger compatibilityLaptop
Power source typeAC
Number of simultaneously connected devices (max)1
Design
Product colourBlack
Power
Input voltage100 - 240 V
Input frequency50/60 Hz
AC adapter output current3.34 A
Maximum output voltage19.5 V
AC adapter power65 W
Technical details
Charger typeIndoor
Charger compatibilityLaptop
Power source typeAC
AC adapter includedYes
Packaging content
AC adapter includedYes
Colour
Product colourBlack
Other features
Manufacturer DELL
In Stock N
Short Description 65W 7.4mm AC Adapter