CoreParts MSC140F30-316M laptop spare part Display  Chert Nigeria
CoreParts MSC140F30-316M laptop spare part Display
CoreParts MBXHP-BA0305 laptop spare part  Chert Nigeria
CoreParts MBXHP-BA0305 laptop spare part
CoreParts MSC140F30-317M laptop spare part Display  Chert Nigeria
CoreParts MSC140F30-317M laptop spare part Display
Sku: MSC140F30-316M
Availability:
(Less than 10) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: CoreParts
Category: Notebook spare parts
SKU
MSC140F30-316M
14,0" LCD FHD Matte, 1920x1080, Original Panel, 315.01×186.2×4.2 mm, 30pins Bottom Right Connector, w/o Brackets IPS, Pure Rectangle
CoreParts MSC140F30-316M laptop spare part Display can be delivered to all states across Nigeria
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
More Information
SKU MSC140F30-316M
EAN 5715063032909
Manufacturer CoreParts
In Stock N
Short Description 14,0" LCD FHD Matte, 1920x1080, Original Panel, 315.01×186.2×4.2 mm, 30pins Bottom Right Connector, w/o Brackets IPS, Pure Rectangle