ASUS 0A001-00265200 power adapter/inverter Indoor 180 W Black  Chert Nigeria
ASUS 0A001-00265200 power adapter/inverter Indoor 180 W Black
ASUS 0A001-01100900 power adapter/inverter Indoor 45 W Black  Chert Nigeria
ASUS 0A001-01100900 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
ASUS 0A001-00264800 power adapter/inverter Indoor 180 W Black  Chert Nigeria
ASUS 0A001-00264800 power adapter/inverter Indoor 180 W Black
Sku: 0A001-00265200
Availability:
(Less than 10) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: ASUS
Category: Power Adapters & Inverters
SKU
0A001-00265200
ADAPTER 180W 20V 3PIN 6PHI
ASUS 0A001-00265200 power adapter/inverter Indoor 180 W Black can be delivered to all states across Nigeria
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
ADAPTER 180W 20V 3PIN 6PHI *NO POWER CORD INCLUDED*We can now offer SUPER FAST delivery for ASUS 0A001-00265200 power adapter/inverter Indoor 180 W Black to the following location in Nigeria :- Abuja, Lagos, Benin, Warri, Ibadan, Abeokuta, Sokoto, Kano, Kaduna, Jos, Port Harcourt, Enugu, Bauchi and Yola
More Information
SKU 0A001-00265200
EAN 5704174951681
Specification
Features
Brand compatibilityASUS
Input voltage100 - 240 V
Output power180 W
Output voltage20 V