2-Power UNI0024A mobile device charger  Chert Nigeria
2-Power UNI0024A mobile device charger
Microsoft LAC-00002 mobile device charger Tablet Black AC Indoor  Chert Nigeria
Microsoft LAC-00002 mobile device charger Tablet Black AC Indoor
Datalogic 94ACC1381 mobile device charger PDA Black AC Indoor  Chert Nigeria
Datalogic 94ACC1381 mobile device charger PDA Black AC Indoor
Sku: UNI0024A
Availability:
(10+) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: 2-Power
Category: Mobile device chargers
SKU
UNI0024A
Universal Travel Adapter
2-Power UNI0024A mobile device charger can be delivered to all states across Nigeria
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
USB-A Output: 5V, 3A, 15W Max; 2.4A Max per port. USB-C output 5V, 3A, 15W MaxWe can now offer SUPER FAST delivery for 2-Power UNI0024A mobile device charger to the following location in Nigeria :- Abuja, Lagos, Benin, Warri, Ibadan, Abeokuta, Sokoto, Kano, Kaduna, Jos, Port Harcourt, Enugu, Bauchi and Yola
More Information
SKU UNI0024A
EAN 5056304398430
Specification
Weight & dimensions
Width62 mm
Depth61 mm
Height75 mm
Weight205 g
Package width75 mm
Package depth75 mm
Package height60 mm
Packaging data
Package width75 mm
Package depth75 mm
Package height60 mm