2-Power 2P-LP140WFB(SP)(K4) laptop spare part Display  Chert Nigeria
2-Power 2P-LP140WFB(SP)(K4) laptop spare part Display
2-Power 2P-5D11U14023 laptop spare part Display  Chert Nigeria
2-Power 2P-5D11U14023 laptop spare part Display
2-Power 2P-5D11U13893 laptop spare part Display  Chert Nigeria
2-Power 2P-5D11U13893 laptop spare part Display
Sku: 2P-LP140WFB(SP)(K4)
Availability:
(10+) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: 2-Power
Category: Notebook spare parts
SKU
2P-LP140WFB(SP)(K4)
14.0" FHD AG USB Touch 20mm conn. Lenovo
2-Power 2P-LP140WFB(SP)(K4) laptop spare part Display can be delivered to all states across Nigeria
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
More Information
SKU 2P-LP140WFB(SP)(K4)
Specification
Features
Connector type40-pin
TypeDisplay
TouchscreenYes
Display resolution1920 x 1080 pixels
HD typeFull HD
Display diagonal35.6 cm (14")
Display
TouchscreenYes
HD typeFull HD
Display diagonal35.6 cm (14")
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
Other features
Quantity per pack1 pc(s)
Manufacturer 2-Power
In Stock N
Short Description 14.0" FHD AG USB Touch 20mm conn. Lenovo