2-Power 2P-L24008-001 power adapter/inverter Indoor 3.33 W Black  Chert Nigeria
2-Power 2P-L24008-001 power adapter/inverter Indoor 3.33 W Black
2-Power 2P-TPN-LA14 power adapter/inverter  Chert Nigeria
2-Power 2P-TPN-LA14 power adapter/inverter
2-Power 2P-01FR138 power adapter/inverter 65 W Black  Chert Nigeria
2-Power 2P-01FR138 power adapter/inverter 65 W Black
Sku: 2P-L24008-001
Availability:
(Less than 10) in Stock
Delivery: 5-7 Days
Call us for 2-3 Days Delivery
Brand: 2-Power
Category: Power Adapters & Inverters
SKU
2P-L24008-001
L24008-001 compatible AC Adapter inc. mains cable
2-Power 2P-L24008-001 power adapter/inverter Indoor 3.33 W Black can be delivered to all states across Nigeria
Faster Deliveries (Custom Variables)
FREE SHIPPING
& RETURN
100% MONEY
Fast, efficient charging comes as standard from 2-POWER’s AC Adapters range. Developed and tested to the same stringent quality regulations as those of leading original manufacturers; 2-POWER assures compatibility with your machine.|Unlike many original AC adapters, 2-POWER adapters also include a free mains cable.We can now offer SUPER FAST delivery for 2-Power 2P-L24008-001 power adapter/inverter Indoor 3.33 W Black to the following location in Nigeria :- Abuja, Lagos, Benin, Warri, Ibadan, Abeokuta, Sokoto, Kano, Kaduna, Jos, Port Harcourt, Enugu, Bauchi and Yola
More Information
SKU 2P-L24008-001
Specification
Features
Input voltage110 - 240 V
Output power3.33 W
Output voltage19.5 V
Power supply typeIndoor
PurposeLaptop
Power current typeAC-to-DC
Product colourBlack
Power
Input voltage110 - 240 V
Output power3.33 W
Output voltage19.5 V
Performance
Power supply typeIndoor
PurposeLaptop
Power current typeAC-to-DC
Design
Product colourBlack
Easy to installYes
Weight & dimensions
Weight275 g
Width50 mm
Depth48 mm
Height32 mm
Packaging data
Package width130 mm
Package depth188 mm
Package height53 mm